Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın oğlu Safa Hilmi Aktaş ve Bedriye Taç bu akşam gerçekleşen düğün töreniyle evlendi. Çiftin nikahını Başkan Aktaş kıyarken düğüne birçok isim katıldı.

Gazilerimizin 102. yıl coşkusu Gazilerimizin 102. yıl coşkusu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve eşi Sevinç Aktaş’ın oğlu , Nihat ve Hacer Taç çiftinin kızları Bedriye Taç ile dünya evine girdi.

AKTAŞ AİLESİNİN DÜĞÜNÜNE ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI

Düğün, Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi’nde düzenlenen düğün törenine; Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, AK Parti milletvekilleri, Eski Cumhurbaşkanı Vekili Bülent Arınç, AK Parti Bursa Eski milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa İl Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Süleyman Şahin, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ferudun Yılmaz, İş insanlarından Cavit Çağlar, Celal Sönmez, Faik Çelik’in yanı sıra birçok ilin belediye başkanı ve çok sayıda davetli katıldı.